Aspirator Ultradźwiękowy Sonastar®

Aspirator ultradźwiękowy SonaStar®

Aspirator ultradźwiękowy SonaStar® to najbardziej zaawansowane urządzenie tego typu na rynku. Jest to zarazem system, w którym wykorzystano najnowocześniejsze technologie. Przetwornik piezoelektryczny w porównaniu do przetworników magnetostrykcyjnych oferuje wyższą moc i kulturę pracy. Przetwornik piezoelektryczny nie generuje strat, które są oddawane w postaci ciepła - rękojeść urządzenia jest kompaktowa i lepiej wyważona z tytułu braku dodatkowego układu chłodzącego wymaganego przy stosowaniu przetworników magnetostrykcyjnych.

To jedyny na rynku aspirator ultradźwiękowy, który pozwala na pracę w środowisku MRI, a więc jest dostosowany do najwyższych standardów jakie spełniają sale operacyjne neurochirurgiczne wyposażone w śródoperacyjny rezonans magnetyczny. DTR® (dynamic tissue response) to funkcja selektywności aspirowanych tkanek. W aspiratorze SonaStar® posługując się ustawieniami wibracji określamy czy wymagana przez nas jest wyższa moc i zdolności koagulacji czy niższa - połączona z wysoką selektywnością. Tryb liniowy dostępny w DTR® pozwala operatorowi na bezpośrednią i dynamiczną kontrolę wibracji podczas poruszania się w zróżnicowanych strukturach anatomicznych.


Końcówki robocze o szerokim zróżnicowaniu pozwalają na wybór potrzebnego w danym momencie rozwiązania. Od pracy w wąskich torach resekcji, z wykorzystaniem retraktorów tubularnych, po klasyczne zabiegi otwarte. W swej ofercie posiadamy np. specjalną końcówkę dedykowaną do usuwania zwłókniałych oponiaków oraz końcówkę 2.6mm Macro stosowaną w częściowych resekcjach wątroby. Aspirator SonaStar® to najnowsza technologia poparta zaufaniem.


O FIRMIE / ABOUT      PRODUKTY      EDUKACJA      KONTAKTWolfmed Sp. z o. o. ul. Balicka 77
30-149 Kraków

(12) 636 69 86
info@wolfmed.pl
design by pudlowski.net