OSCAR III – ZABIEGI REWIZYJNE

OSCAR III – zabiegi rewizyjne

System ultradźwiękowy OSCAR III to rozwiązanie, które rewolucjonizuje zabiegi rewizyjne po alloplastyce stawu. Jego podstawową zaletą są zróżnicowane końcówki, które w wyniku pracy z ultradźwiękową częstotliwością rzędu 28kHz powodują rozpuszczanie cementu PMMA, który silnie reaguje na w/w częstotliwość. Następnie cement jest swobodnie usuwany a w dalszej kolejności cała proteza.


Dowody naukowe, szereg publikacji EBM dowodzą, że system OSCAR III redukuje czas zabiegu o prawie 50% oraz pozwala na zminimalizowanie śródoperacyjnego krwawienia. W związku z tym, że jego stosowanie nie wymaga stosowania długich cięć kostnych (np. podczas wymiany protezy główki kości udowej), obniża koszt zabiegu redukując ilość śrub i płyt zespalających do minimum lub całkowicie je eliminując. System OSCAR III jest całkowicie intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Nie wymaga żadnych skomplikowanych regulacji a jedynie podłączenia do gniazdka 220 VAC 50/60Hz, podłączenia osteotomów do konsoli głównej i rozpoczęcia pracy.
Osteotomy zostały ergonomicznie zaprojektowane tak aby zapewnić właściwe trzymanie i poprawną pracę w rękach Operatora. OSCAR III to system, z którym każdy zabieg rewizyjny staje się o wiele prostszy.O FIRMIE / ABOUT      PRODUKTY      EDUKACJA      KONTAKTWolfmed Sp. z o. o. ul. Balicka 77
30-149 Kraków

(12) 636 69 86
info@wolfmed.pl
design by pudlowski.net