AKCESORIA RF

SIMPLICITY III®

SIMPLICITY III® to narzędzie i zarazem krok milowy w lezji stawu krzyżowo-biodrowego. Najlepsze dotychczas rozwiązanie stworzone z myślą o Pacjencie i Specjaliście wykonującym zabieg. Poprzez swą unikalną konstrukcję pozwala za pośrednictwem jednorazowego wkłucia dokonać lezji/ ablacji całego stawu krzyżowo-biodrowego. Oszczędność czasu, zminimalizowany dyskomfort Pacjenta (jednorazowa iniekcja), bezpieczeństwo – to nadrzędne cele, które postawili sobie twórcy tego rozwiązania. SIMPLICITY III® 6-krotonie przyczynia się do redukcji dawki promieniowania jaką przyjmuje Pacjent i Specjalista prowadzący zabieg!
Zapraszamy do Działu EDUKACJA, gdzie dowiesz się więcej i zrozumiesz jak działa SIMPLICITY III®.

ELEKTRODY WIELORAZOWE

Elektrody zostały zaprojektowane, przetestowane oraz sprawdzone do współpracy z generatorami produkcji NeuroTherm Inc. Mając na uwadze odpowiedzialność jaka spoczywa na Specjaliście wykonującym zabiegi RF, NeuroTherm oddaje w ręce użytkownika produkt sprawdzony i pewny. Za jego współpracę z generatorami RF bierze pełną odpowiedzialność. Elektrody zostały wykonane techniką laserową aby charakteryzowały się wysoką precyzją odczytu/ kontroli temperatury tkanki oraz by zwiększyć ich wytrzymałość.

ELEKTRODY JEDNORAZOWE

To kompromisowe rozwiązanie dla wykonujących zabiegi RF, którzy mają ograniczone możliwości sterylizacji elektrod wielorazowych. Wysoka jakość wykonania techniką laserową, przetestowane i sprawdzone by zapewnić niezawodność, precyzję odczytu oraz kontroli temperatury w tkance.

TERAPIA KRĄŻKÓW MIĘDZYKRĘGOWYCH SPINECATH™

SPINECATH™ to rozwiązanie stosowane w elektrotermalnej terapii krążka międzykręgowego (IDET). Narzędzie zaprojektowane przez NeuroTherm Inc. pozwala za pośrednictwem jednorazowego wkłucia przeprowadzić zabieg, oszczędzając czas i minimalizując dyskomfort pacjenta. Jest szczególnie polecane w zaburzeniach struktury pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego. Odwiedź Dział Edukacja, by dowiedzieć się więcej nt. techniki IDET.

ACUTHERM™

ACUTHERM™ jest zalecany do terapii krążków międzykręgowych w przypadku gdy doszło do tzw. „wypukliny”, gdzie w wyniku silnych nieprawidłowości pierścienia włóknistego część jądra miażdżystego wydostała się na zewnątrz krążka. Taki stan powoduje ucisk na gałąź przyśrodkową nerwu rdzeniowego i ból przewlekły. Stosując ACUTHERM™ doprowadzamy do koagulacji chorej struktury, zmniejszenia ucisku i w efekcie ustępstwa dolegliwości bólowych.

DISKIT II

DISKIT II to alternatywna metoda elektrotermalnej terapii krążków międzykrędowych w stosunku do SPINECATH™ . W wyniku wprowadzenia dwóch introduktorów do przestrzeni jądra miażdżystego krążka międzykręgowego mamy możliwość wykonania lezji w jednym z dwóch trybów: Ciągły lub Pulsacyjny.

KANIULE JEDNORAZOWE

Kaniule jednorazowe zostały zaprojektowane aby możliwie jak najlepiej współpracować z elektrodami RF NeuroTherm Inc. wielorazowego lub jednorazowego użytku. Pełna wzajemna kompatybilność materiałowa prowadzi do precyzyjnej kontroli temperatury w miejscu terapii. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo, nasze kaniule RF zostały przetestowane i sprawdzone pod względem właściwej pracy oraz zgodności z elektrodami RF oraz samymi generatorami NeuroTherm. Szeroka paleta rozmiarów, dwa typy portów: SMK lub SL, geometria (proste, zagięte, tępe,ostre) pozwalają właściwie dostosować kaniule do potrzeb zabiegu.
O FIRMIE / ABOUT      PRODUKTY      EDUKACJA      KONTAKTWolfmed Sp. z o. o. ul. Balicka 77
30-149 Kraków

(12) 636 69 86
info@wolfmed.pl
design by pudlowski.net